Şehrin yeni, "siyah-beyaz" buluşma noktası

Akatlar Mehmet Üstünkaya No:1903 Sosyal Tesisi; yemek, spor, dinlenme ve davet organizasyonu gibi alanlarda hizmet veriyor. Tesis; giriş katı, üst katta yer alan 2 adet restoran ve 2 adet özel toplantı salonu olmak üzere toplamda 3 kattan oluşuyor.

Giriş katında yer alan ve 100 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip olan Casual Restoran, sabah 9.00 ile 00:00 saatleri arasında konuklarına dünya mutfağının özenli lezzetlerini sunuyor. Aynı zamanda hafta sonlarında ‘Field’ adlı 2500 m2’lik bahçe alanı ile açık büfe brunch restoranı, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Bu alanda ayrıca kermesten festivale; sinema gösteriminden düğüne; doğum gününden lansman gibi özel etkinliğe kadar pek çok organizasyon düzenlenebiliyor.

Terasta yer alan Bold Restoran ise ‘fine dining’ konsepti ile müşterilerine İtalyan mutfağından esintiler sunuyor. Maç günlerinde özel menüler sunacak olan restoran öğlen 12.00 ile 00:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Şehrin en şık tesislerinden BJK Akatlar Mehmet Üstünkaya No:1903 Sosyal Tesisi’nde; Denge Mali Onaylı Satış Yönetim Sistemi, Denge Mali Onaylı Mobil Satış Yönetim Sistemi ve Denge Maliyet Yönetim Sistemleri kullanılıyor.

18 Nisan 2017