Mali Onaylı Sistem

Mali Onaylı Sistem

1984’ten bu yana yürürlükte olan, 3100 Sayılı Kanun’a göre ÖKC kullanım zorunluluğu bulunan işletmeler için; 2013’ten bu yana çok sayıda düzenleme yapıldı.

Yapılan düzenlemelerle, yeni nesil yazar kasaların, sistemleriyle (restoran programlarıyla) entegre çalışması zorunlu hale getirildi. Kullanılan tüm yazılım çözümlerinin; yazar kasa üretici firmalarıyla entegrasyon yaparak onay alması gerekiyor.

2018 Ekim ayı itibariyle ertelemeler sona erdi ve kapsama giren tüm işletmelerde entegrasyon zorunluluğu başladı.

Yeni nesil yazar kasalara, teknolojisi, ekibi ve sektör hakimiyetiyle Arkhe dokunuşu;

Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar konusunda yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarıyla geçiş sürecinin öncü firması haline gelen Arkhe’den, üstünlüklerle dolu; Denge’li Yazar Kasa!

Denge’li Yazar Kasa; Mikrosaray Pidion MT360T, Ingenigo IDE280/IWE280 ve Beko 300TR yazar kasalarla entegre çalışıyor; entegre yazar kasalarından da aldığı güçle, işletme yatırımlarını koruyor, yazar kasaların bir arada kullanımına imkan sağlıyor.

Bir yazar kasa pos Denge'li mi? Anlamak çok kolay...

Müşteri 'masada' hesap talep ettiğinde, yazar kasaya sadece ‘ödenecek tutar’ geliyorsa; Denge’li Yazar Kasa değil demektir. Denge’li Yazar Kasa’da ödeme, adisyonun çağrılması ve kontrolüyle hızlı ve kararlı bir şekilde gerçekleşir. Fiş kesilerek işlem tamamlanır.

Gelişmiş servis özelliklerine, operasyon servis gücünü kaybetmemek için sahip olunamıyorsa… Denge’li Yazar Kasa değil demektir.

Sizin de, Türkiye’nin her yerinde, 7/24 destek garantisiyle ‘Denge’li Yazar Kasa’nız olsun, pek çok üstünlüğünüz olsun...

  • Masada, kasada, kapıda ve tüm seyyar satış noktalarında,
  • Gelişmiş adisyon ve servis operasyonu yönetimi ,
  • Yemek çeki ile ödeme girme ve bilgi fişi oluşturma,
  • Tüm yazarkasa satışlarını her an cepten izleyebilme özellikleri ve fazlası…

 

Tek başına POS sistemi özelliğiyle bir ilk!

Denge’li Yazar Kasa’yla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

Raporlar 'Denge'li, İşletmeler Bilgili

Denge'li Raporlar'ınıza veri güvenliğinden taviz vermeden, mobil konforuyla ulaşın; performansınızda fark yaratın!