Zincir İşletme Yönetimi

Zincir İşletme Yönetimi

Birden fazla şubesi olan ve bir merkezden yönetilen konuk ağırlama işletmelerine zincir işletmeler denilmektedir. Arkhe Yazılım Teknolojileri’nin zincir işletmeler için özelleşmiş özgün çözümleri bulunmaktadır. Bu tür işletmelerde birçok Arkhe ürünü bir arada kullanılır. 

Satış Yönetim Sistemi, zincir işletmelerin olmazsa olmazlarının başında yer alır. Zincir olmanın ilk kuralı, standart satış ürünlerinin, standart fiyat,  porsiyon ve reçetelerle, belirli bir servis düzeninde sunulmasıdır. Bu konuda işletme yetkililerine en profesyonel desteği Denge SYS sağlamaktadır. 

Merkezi Kontrol Sistemi, zincir işletmeler için vazgeçilmez bir çözümdür. Denge MKS, birçok şehir, bölge hatta ülkeye yayılmış olan zincir işletmeleri sanki tek bir lokasyon içerisindeymiş gibi kolaylıkla yönetebilir. Şubelerde yapılması gereken yetkili işlemlerin, merkezden yapılmasını ve tüm şubelerde tek bir seferde güncellenmesini sağlar. Böylece, zaman tasarrufu ve veri güvenliği sağlanmış olur. 

Maliyet Yönetim Sistemi, zincir işletmeler için yine gerekliliği tartışılmaz bir çözümdür. Zincir kurmanın mantığı birçok işletme faliyetini tek merkezde birleştirmek ve maliyetleri kısmaktır. Böylece işletmelerin satın alma, raporlama, yönetim v.b. işletme faaliyetleri, merkezi olarak ve daha profesyonelce yapılabilir. Denge MYS bu süreçte merkez ekibinin sağ kolu konumundadır. 

Ön Muhasebe Sistemi, zincir şubelerinin günlük kasa ve nakit süreçlerini, müşteri cari hesap tahsilatlarını, tedarikçi ödemelerini anlık olarak girebilecekleri ve hesap bakiyelerini takip edebilecekleri bir  çözümdür. 

Veri Aktarım Sistemi, zincir işletmelerin merkez ofisinde toplanan mali veriyi kurumsal muhasebe yazılımına ya da başka bir uygulama veri tabanına aktarılmasını sağlayan bir Arkhe çözümüdür. 

Yukarıdaki bilgiler ışığında her biri kendi alanında özelleşmiş bu özgün modülleri ile Arkhe, zincir işletmeler için dört dörtlük proje çözümleri sunmaktadır.