İstanbul’da yepyeni bir kültür ve yaşam alanı; DasDas

Tiyatro, müzik, yemek üçgeninde harika bir kültür ve yaşam alanı sunan DasDas, Ataşehir/Watergarden Yaşam Merkezi’nin içinde son derece dinamik bir anlayışla hizmet veriyor. DasDas; müzikleri, oyunları, müdavimleri ve enfes yemek kokularıyla dopdolu bir mekân…

400 kişilik oturma kapasitesiyle DasDas Sahne, hem kendi çatısı altındaki prodüksiyonlara, hem de konuk tiyatro oyuncularına, eğlenceli stand-up gösterilerine ve keyifli çocuk oyunlarına sahne oluyor.

DasDas Müzik, 350 kişilik konuk kapasitesiyle haftanın altı günü boyunca rock, caz ve bağımsız müzik performanslarına kapısını açıyor.

Sanatın pek çok dalına özgü atölye çalışmaları, seminer, söyleşilere kadar özel etkinliklere ev sahipliği yapan DasDas Atölye, 100 kişiyi ağırlayabiliyor.

DasDas’ın zengin mutfağı ise günün her saati konuklarını keyiflendirecek tatlarla bezeniyor. Sabahları kahvaltıya eşlik eden özenli kahve çeşitlerinden, günün yorgunluğunu geride bırakmanız için hazırlanmış renkli kokteyllere kadar pek çok alternatif lezzetler, DasDas Mutfak’ta sizleri bekliyor.

DasDas Mutfak, Denge Satış Yönetim Sistemi ve Denge Maliyet Yönetim Sistemi’ni tercih ederek satış, stok, envanter ve reçete süreçlerinde sorunsuz bir operasyon sağlarken, konuklarına kaliteli bir hizmet sunmanın ayrıcalığını yaşıyor.

28 Haziran 2017