Amerika sokaklarından nefis simit kokusu yayılıyor

New York ve New Jersey eyaletlerinde bulunan Simit&Smith, Amerikalıların gözdesi haline gelmiş bir zincir işletme olarak müşterilerine hizmet sunuyor. ABD’de, Simit&Smith sayesinde Türk geleneğinin değişmeyen lezzeti simide olan ilgi ise günden güne artmaya devam ediyor.

Konya ve İstanbul’daki simitçi fırınlarının ustalarıyla hazırlanan simitlerin unu, Amerika ve Kanada’daki değirmenlerde özenle öğütülüyor. Üretimde kullanılan doğal pekmez ise Türkiye’den temin ediliyor. Sokak lezzeti severlerin akın ettiği Simit&Smith şubelerinde, özenle satışa sunulan simitlerin yanı sıra çay ve ayran gibi bize özgü diğer lezzetler de servis ediliyor.

Arkhe’yi tercih eden ve Denge’li işletmeler arasına katılan Simit&Smith; işletme süreçlerinde Denge Mali Onaylı Satış Yönetim Sistemi, Maliyet Yönetim Sistemi, Merkezi Kontrol Sistemi ve Veri Aktarım Sistemi’ni kullanarak başarılı bir hizmet sunmanın keyfini yaşıyor.

Simit&Smith’in, şimdilik Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi'nde şubeleri bulunuyor; gelecek dönemlerde ise daha da yaygınlaşması planlanıyor.

29 Mayıs 2017