Yeni Nesil Yazar Kasa Pos

 

Denge’li Yazar Kasa Pos

Tam 13 yıldır; güçlü ekibi, ileri teknolojisi ve Denge markasıyla konuk ağırlama sektörüne özel çözümler sunan Arkhe’den bir ilk! Yeni nesil yazarkasalarda devrim niteliği taşıyan, eft-pos özellikli bir ürün; Denge’li Yazar Kasa Pos.

Başta konuk ağırlama sektörü olmak üzere, tüm perakende satış sektörü ihtiyaçlarına yanıt verebilecek altyapı, teknoloji ve 7/24 destek garantisiyle...

Arkhe'den, üstün özelliklerle dolu Denge’li Yazar Kasa Pos ile daha yakından tanışın, farkı yaşamaya başlayın.

‘Masada’ bir adım önde

Müşterinizin hesap talebinde, sadece ‘ödenecek tutar’ kasanıza geliyorsa, işletmenizde Denge’li Yazar Kasa Pos yok demektir. Çünkü Denge’li Yazar Kasa Pos’da ödeme, adisyonun çağrılması ve kontrolüyle gerçekleşir. Adisyona hatalı veri girilmesi gibi bir nedenle, ödemenin adisyondan farklı gerçekleşmesi ise; Denge’li Yazar Kasa Pos için bir sorun değil, rutin bir işlemdir. Adisyon hızla düzeltilir, fiş kesilerek işlem tamamlanır. Personelinize de, ‘akşamki kasa raporu tedirginliği’ni yaşamadan görevine ve müşteri memnuniyetine odaklanmak kalır. Size dört dörtlük satış otomasyonu ve iş akışı sağlar.

‘Kasada’ hız ve denge

Denge Satış Yönetim Sistemi’nin self servis operasyonu, ‘Denge’li Yazar Kasa Pos ile daha hızlı ve dengeli. Sadece restoranların değil tüm perakende satış yapan işletmelerin ihtiyaç duyacağı performans ile hizmetinizde... Size, tüm gelişmiş alakart servis özelliklerinden vazgeçmeden, self servis operasyon gücü sağlar. Yoğun tezgah ve masa satışı yapan gurme restoranlardan, self servis ve alakart çalışan yol üstü tesislerine kadar, karışık yapılı pek çok işletmeye sorunsuz çözüm sunar.

‘Kapıda’ tam performans

Özellikle paket servis çalışan restoranlarda önem kazanan off-line adisyon takibi özelliğiyle; cari bilgilere erişim, paket teslim saatinin kayıt altına alınması, adisyon düzeltmelerinin online sisteme yansıması gibi birçok önemli işlemi anında yerine getirir.

Tek başına pos sistemi

Başka bir pos sistemine ihtiyaç duymaz, başlı başına kompleks bir pos sistemidir. Kantinden, köşebaşı büfesine, plaj ve benzeri pek çok seyyar satış noktasında tek başına kullanılabilir. Tek terminalde; birden fazla satış noktası, sınırsız fiyat, ürün, indirim, kampanya ve bonus desteği sunar. Tasarlanabilir ekran yapısıyla, kullanıcı dostu bir arayüz oluşturma imkanı sağlar. Her işletme, kendi operasyonuna göre özelleştirme yapabilir. Satışlar, merkez veri tabanına anlık olarak ulaşır. Bu sayede, sadece Denge’li Yazar Kasa Pos yatırımı ile yüzlerce gelir merkezi online yönetilebilir. Geri dönüşümü en hızlı yeni nesil eft pos çözümüdür.

Yemek çekinde fiş devrine son

Yemek çeki tahsilatlarında da zorunlu olarak kesilen fiş ve hazırlanan KDV düzeltme beyannamesi iş yükünü ortadan kaldırır. Çünkü, size yemek çeki ödemelerinde mali değeri olmayan bilgi fişi verir.

Faturalar da kayıt altında!

Müşterinizin fatura talebinde; üzerinde bilgi fişi kaydı otomatik oluşturulur. Mali değeri olmayan 'bilgi fişi' tüm fatura detay bilgilerini içerir.

Fişsiz satışlar artık kasada

Denge’li Yazar Kasa Pos’unuz varsa, yemek çekli ve faturalı satışlarınız da fişli satışlarınız gibi kayıt altındadır. Z raporu üzerinde işlemlerinizin kaç tanesi fiş, yemek çeki veya fatura ile gerçekleşmiş, anında görebilirsiniz. İşletmenizin denetiminde tam kontrol sağlar, mali işlemlerde hata yapma ihtimalinizi ortadan kaldırır.

 

Yeni Nesil Yazar Kasa Pos