Yeni nesil efsane burger; Burger X

Göztepe, Acıbadem ve Beşiktaş olmak üzere Anadolu yakasında üç ayrı şubede hizmet veren Burger X, burger severleri leziz seçeneklerle buluşturuyor. Mayonezlerden ekmeklere kadar her bir lezzet kendi ellerinden çıkıyor. Hamburgerlerinin içinde yer alan enfes soslu sulu etleri, çıtır çıtır soğan halkaları, taze kızarmış baharatlı patatesleri, lezzetli sosları ve pide kıvamındaki yumuşacık ekmeği ile Burger X, her zaman konuklarından tam not alıyor.

Güler yüzlü ve dinamik genç çalışanlarıyla süper bir lezzet şöleni yaşamak isteyenlerin tercihi olan Burger X, ister eve siparişlerinizde ister yerinde tadacağınız lezzetlerine müptela olacağınız, telefon numaralarını WhatsApp gruplarında paylaşacağınız ve dostlarınıza seve seve önereceğiniz çok özel bir mekân… 

Yemek Sepeti’nden Burger X’e gelen tüm siparişler, Denge Yemek Sepeti Entegrasyonu'yla otomatik olarak Denge Satış Yönetim Sistemi’ne aktarılıyor. Böylece Burger X, zaman kaybı ve ekstra iş yükü yaşamadan, tüm satış operasyonlarını hızlı, kolay ve kontrollü bir şekilde yürütüyor. Her 3 şubesinde gerçekleştirdiği satışları da merkeze anında aktarıyor.

Müşteri telefonlarında; arayanın bilgisini görüyor, her gelen aramayı veri tabanına kaydedebiliyor. Üstelik; yeni müşteri, yeni sipariş, sipariş takip araması, cevapsız arama gibi türlerine göre sınıflandırarak… Aynı zamanda son bir yıllık, sipariş-gelir performansını da izleyebiliyor.

Yakın bir zamanda tüm şubelerin yazar kasalarında oluşan Z raporları, tüm detaylarıyla merkeze anlık olarak ulaşacak.

Burger X, ürünlerinin tüm süreçlerini, kullanımı kolay ara yüzüyle; hammaddeden satışa kadar takip edilebiliyor. Burger X yöneticileri de, nerede olursa olsunlar; şube, tarih veya yiyecek-içecek bazında anlık bilgi sahibi. Denge Mobil Rapor'la tüm diğer Arkhe müşterileri gibi...

29 Kasım 2018