Yemekhane artık yeni nesil yazar kasalarıyla da Denge'li!

2005 yılından bu yana, sektörel deneyimi, güçlü ekibi ve teknolojisiyle müşterilerinin tam güvenini kazanan Arkhe, bundan sonra "mali onaylı çözüm ortağı" olarak yoluna devam edecek.Yemekhane, Arkhe’yi bu süreçte de ilk tercih eden işletmelerden. 

Mali onaylı hale gelen Denge Konuk Ağırlama Sistemi’nin ilk kullanıcısı; "kurumsal catering, restoran ve kafe" duayeniYemekhane oldu. Yemekhane, 18 satış noktasında 47 yeni nesil yazar kasa ile çalışacak. İşletme, yeni nesil yazar kasa ile POS terminallerinin entegrasyonları tamamlandıktan sonra, tüm şubelerinde, tüm işlemlerini yasal prosedüre uygun şekilde gerçekleştirecek. Operasyon içerisinde, kullanıcı hatalarına yer vermeden perakende satış fişlerini Denge Satış Yönetim SistemiTerminaller’i aracılığıyla alabilecek olan Yemekhane, manuel çalışmanın getirdiği dezavantajlardan da kurtulmuş olacak. 

TSM entegrasyonuyla mobil cihazlar ile masada ödeme alma işlemlerini de sorunsuz yapabilecek ve gerçekleşen işlemleriDenge Satış Yönetim Sistemi Database’ine hızlı bir şekilde aktarabilecek. İşletme içerisinde gerçekleşecek tüm mali sürecin bütünlüklü olarak Denge Konuk Ağırlama Sistemi üzerinden yapılması da kullanıcıya bir artı değer daha katacak. 

Kurulduğu günden bu yana, vermiş olduğu ayrıcalıklı hizmetlerine güncel versiyonlarla cevap vermeye devam eden Arkhe, müşteri memnuniyeti konusundaki titiz tutumunu değiştirmeden "hep daha iyi" için çalışmaya devam ediyor. 

28 Ocak 2016