Simit&Smith’in yeni durağı Bodrum Amerikan Hastanesi

Asırlardır değişmeyen geleneksel lezzetimiz simidin Amerika Yolculuğu ilk önce New York’ta Simit&Smith ile başlamıştı. Fabrikasının yanı sıra şubeleriyle her geçen gün genişleyen Simit&Smith’e yeni bir tanesi daha eklendi ve Simit&Smith Bodrum Amerikan Hastanesi hizmete girdi.

Simit&Smith’in simitleri, kaşarlı, beyaz peynirli ve İzmir tulumlu gibi çeşitleriyle simit severlerin beğenisine sunuluyor. Burada her daim taze simit ve poğaçalar bulmak mümkün. Konya ve İstanbul’daki simitçi fırınlarının ustalar tarafından hazırlanan simitlerin unu Amerika ve Kanada’da yer alan değirmenlerde özel olarak öğütülüyor. Ve tüm namı dünyaya yayılırken Türkiye’deki yeni şubeleriyle hizmet yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Simit&Smith Bodrum Amerikan Hastanesi şubesinde beğendiğiniz simit çeşitlerini ister paketle alabiliyor; isterseniz de şirin bahçesinde oturarak sıcacık bir çay eşliğinde keyifle yiyebiliyorsunuz.

Simit&Smith Bodrum Amerikan Hastanesi şubesi de tercihini Arkhe’den yana kullanarak, Denge’li işletmeler arasında yerini aldı. Tüm diğer şubeler gibi, Simit&Smith Bodrum Amerikan Hastanesi’nin de satış ve stok verileri merkeze anında ulaşıyor. Tüm mali verileri, Z raporları ve ürün detayları da... Stok denetim bacağına veriler gelirken muhasebe gelir mahsupları otomatik oluşuyor. Muhasebeden sevkiyata tekrar evrak girişi yapılması gerekmiyor. Simit&Smith’in satış operasyonları Beko 300 TR ile mali onaylı olarak hızlı, kolay ve başarıyla yürüyor.

04 Ekim 2018