Sektör profesyonelleri YİP’te Arkhe’ye tam puan verdi

Yeme-içme profesyonellerini bir araya getirmeyi ve sektöre toplam fayda sağlamayı amaçlayan Yeme İçme Profesyonelleri Derneği (YİP), düzenlediği lansman ve tanışma toplantısında, sektörün tüm paydaşlarından temsilcileri buluşturdu. Arkhe Yazılım olarak katıldığımız toplantıda Denge’li Yazar Kasa Pidion tam puan aldı!

YİP Yönetim Kurulu Üyeleri ile derneğin amaç ve hedeflerinin tanıtıldığı etkinlik, aralarında Arkhe yöneticilerinin de bulunduğu 500 sektör profesyonelini bir araya getirdi. CVK Park Bosphorus Otel’de 27 Temmuz 2016’da düzenlenen etkinliğe, otel genel müdürleri, restoran, kafe ve catering işletmecileri, yiyecek-içecek müdürleri, aşçılar, akademisyenler, gastronomi yazarları, bloggerlar, gazeteciler, satış ve pazarlama uzmanları, franchise yöneticileri, sommelier, kahve, alkollü içecek uzmanlarının yanı sıra çok sayıda tedarikçi firma temsilcisi ile birçok sektör duayeni katıldı. 

Arkhe Yazılım olarak, 2014 yılı başından itibaren ‘yeni nesil yazar kasa’ süreçleriyle ilgili geliştirmelerimizle doğan yeni ürünümüz ‘Denge’li Yazar Kasa Pidion’u tanıttığımız toplantıda, Denge’li Yazar Kasa Pidion, sektör profesyonelleri tarafından büyük ilgi gördü ve tam puan aldı. 

%100 yerli üretim olan yazılım çözümlerimizle, ‘yeni nesil’de hazırlığını en iyi yapmış firma olduğumuzu anlatmayı hedeflediğimiz buluşmadaDenge’li Yazar Kasa Pidion’un sağladığı avantajlar detaylandırıldı. 

Toplantıda yaptığı konuşmada; yeme-içme sektöründe iş gören tüm paydaşları, etkinlik ve iş ağı temelinde buluşturmak amacıyla yola çıktıklarını kaydeden YİP Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Koç, ölçek ekonomisi oluşturmak gibi bir misyon üstlendiklerini söyledi. Yeme-içme/gastronomi sektörünü, uluslararası arenada temsil etmek ve bir marka haline getirmek istediklerini sözlerine ekleyen Koç, “Hedeflerimize ulaşabilmenin en önemli yolu sektör profesyonellerinin bireysel, işletmelerin de kurumsal üyeliklerinden ve her türlü katkılarından geçiyor. Nicelik ve nitelik olarak ne kadar büyürsek, sektör olarak da marka haline geleceğiz” şeklide konuştu. 

 

04 Ağustos 2016