Sarıyer’in en tatlısı da, şubelerini Denge’ledi

İlk kez 1928 yılında, Sarıyer’de müşterilerine hizmet vermeye başlayan Tarihi Sarıyer Muhallebicisi, tüm şubeleriyle tüm süreçlerini, Arkhe’ye emanet etti. 

Kurulduğu günden bu yana, menüsünündeki özel lezzetleri, Zekeriyaköy’de bulunan çiftliklerinde, kendi hayvanlarından, kendi doğal yöntemleriyle elde ettikleri ürünlerle hazırlayan Tarihi Sarıyer Muhallebicisi, Sarıyer’in de sembollerinden biri. 

Sarıyer, Bahçeköy ve Zekiriyaköy’de bulunan Göçmen’s Ranchşubeleriyle hizmet veren Tarihi Sarıyer Muhallebicisi, sütlü tatlılarda, özellikle de muhallebide Türkiye’nin en iyilerinden biri olarak gösteriliyor. İşletme, Vedat Milor'un da favorilerinden. Bugün, ailenin 3. kuşağının başarıyla yönettiği Tarihi Sarıyer Muhallebicisi, menüsünde yer alan, kaliteli malzemeleri ve titizlikle hazırlanan börekleriyle de iddialı. 

Tüm şubelerinde, tüm satış süreçlerini Denge Konuk Ağırlama Sistemi ile yönetme kararı alan Tarihi Sarıyer Muhallebicisi, ayrıca stok ve reçete süreçlerini de Denge Maliyet Yönetim Sistemi ile kontrol altında tutarak rahatlıkla yönetmeye başladı.

03 Şubat 2016