Rengi kadar sımsıcak; Tasse Coffee Co

Günümüz kahve kültürüne; estetik bir doku ve yenilikçi bir anlayış getirmek için kurulan butik kahveci Tasse Coffee Co., kahve tutkunlarını İstanbul’un en güzel köşelerinden Yeniköy’de ağırlıyor.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerini Türk damak tadına göre kavuran Tasse Coffee Co., kahve saatlerinizi büyük keyfe dönüştürüyor. Sevdiklerinizle birlikte vakit geçirebileceğiniz sevimli mekânda sizler için özenle hazırlanan ve egzotik çekirdeklerden hayat bulan nitelikli kahveler, her fincan farklı tatlar almanızı sağlıyor. Demleme kahve ve tatlı severlerin tercihi Tasse Coffee Co., güleryüzlü çalışanları, geniş ve ferah iç mekanı ile güzel bir mola için harika bir yer olarak dikkat çekiyor.

Tasse Coffe Co., GİB'in son düzenlemelerine uygun olarak, Denge'nin Mali Onaylı Sabit ve Mobil Sistemi'ni kullanıyor ve satış süreçlerini başarıyla yürütüyor. Böylece müşterilerine 'masada' ve 'kasada' ödeme işlemlerinde dört dörtlük hizmet veriyor. Yakın zamanda da tüm stok takibi ve reçete işlemlerini de rahatlıkla takibe başlayacak.

02 Mayıs 2018