Özgür Şef'in Deli Kasap Yükselişe Geçti

Ekranların sevilen ismi Özgür Özkan, namı diğer Özgür Şef, kendi adını taşıyan "Özgür Şef'in Deli Kasap" markası ile müthiş bir hızla yeni restoranlarını açmaya devam ediyor. Yavaş yavaş mutfaktan çıkan Özgür Şef, 2015'in ilk günlerinde lezzet serüvenine 3 yeni lezzet durağını daha ekledi. 

2015 yılının ilk günlerinde Moda şubesini açan Özgür Şef'in Deli Kasap, zincir işletme olma yolunda çalışmalarına muhteşem bir hızla devam ediyor. Moda şubesinden hemen önce Anadolu Yakası’nın ilklerini bünyesinde bulunduran Bulvar 216 AVM, Özgür Şef’in muhteşem konseptine ev sahipliği yapmaya başladı. Özgür Şef'in açtığı bu yeni mekan et severlerin vazgeçilmezi durumunda. Zincirin Bursa halkası da geçtiğimiz günlerde PodyumPark AVM'de hizmet vermeye başladı. A’dan Z’ye herkese hitap eden ve tamamen Türk damak tadı düşünülerek hazırlanmış steak ve burgerler misafirlerinin beğenisine sunuldu. Bir sonraki lezzet durağının neresi olacağı ise şimdiden merak konusu olmaya başladı. İlk sırada Ordu Deli Kasap  var. Ankarada açılacak başka bir şube ikinciliğe oynuyor. 

Özgür Şef tüm işletmelerinde Arkhe'den Denge Konuk Ağırlama Sistemi kullanıyor.Merkezi et üretim tesisinde ve mevcut şubelerinde tüm satış ve stok süreçleri Arkhe'den Denge çözümleri ile yönetiliyor. Ayrıca Denge Maliyet Kontrol Sistemi ile tüm şubelerinin verilerini tek merkezden izleyebilmekteler. 

 

13 Şubat 2015