Özgür Şef Steakhouse Kalamış'da

Özgür Şef Ataşehir'deki başarılı işletmesinden sonra Kalamış Marina’daki benzersiz konumu ve dikkat çekici mimarisiyle göz dolduran Wyndham Hotel altında yeni işletmesini açtı.  

Medyatik ustamız Özgür Şef, yaptığı televizyon programlarıyla yemek tarifi konusuna yeni bir yorum kattığı gibi araştırmacı kişiliğiyle de mutfağına sürekli yenilikler katıyor. Kendi geliştirdiği pişirme teknikleriyle sunduğu lezzetleri şimdi de Kalamış restoranında misafirlerinin beğenisine sunan Özgür Şef, her zaman doğal, yalın ve kendine özgü lezzetleriyle fark yaratmaya çalışıyor. Özgür Şef Kalamış Steakhouse ambiyansı, kalitesi ve özel lezzetleriyle de şimdiden dolup taşmaya başladı bile. Yeni ürünlerde peş peşe geliyor. Kadayıf, Hurma, özel soslu dana kaburga özgünlüğüyle fark yaratıyor. 


Özgür Şef tüm işletmelerinde Arkhe'den Denge Konuk Ağırlama Sistemi kullanıyor. Merkezi et üretim tesisinde ve mevcut şubelerinde tüm satış ve stok süreçleri Arkhe'den Denge çözümleri ile yönetiliyor. Özenle seçilen etler merkezde Denge Maliyet Yönetim Sistemi ile parçalama ileri üretim ve dinlendirme süreçlerinden geçiyor. Barkotlu ürünler halinde işletmelere sevk edillen ürünler, satış sonrası, el terminalleri ile yapılan günlük sayımlarla günlük olarak denetlenebiliyor. Stoklar maliyetler anlık olarak izlenebiliyor. 

17 Ocak 2014