Nişantaşı Köfte & Steak’e yeni şube, yeni şubede de tercih Denge!

Bomonti’den sonra şimdi de Nişantaşı’na şube açan Nişantaşı Köfte & Steak, yeni şubesinde de tüm süreçlerini Denge’yleyönetiyor. 

Erzincan`dan getirdiği etleri ve mutfak ürünleri ile damak tadı düşkünlerinin vazgeçilmez mekanı Nişantaşı Köfte & Steak, özel köftelerinden et çeşitlerine, doğal lezzetleri ve menüsü ileNişantaşı’na farklılık getiriyor. 

Kısa sürede birçok ünlü isim ve gurmenin uğrak yeri haline gelenNişantaşı Köfte & Steak, semtin hareketli sokaklarında, alışveriş çılgınlığından ya da iş koşuşturmasından sıyrılıp lezzetle baş başa kalabileceğiniz özel bir yer. 

Servis ve hizmet kalitesi ile de farkını ortaya koyan Nişantaşı Köfte & Steak, Bomonti’den sonra Nişantaşı şubesinde de Arkhe ile ilerliyor. Şubelerindeki tüm süreçleri Denge Konuk Ağırlama Sistemi ile yöneten işletme, restoran operasyonlarında Denge Satış Yönetim Sistemi’ni, restoran dışı siparişler içinse Denge Çağrı Yönetim Sistemi’ni kullanıyor. "Geleneksel tatlarımız gelecekte de sevilsin diye, biz mutfaktan çıkmıyoruz’ diyen işletme,Denge ile müşterilerinden gelen talepleri, hızlı ve kolay bir şekilde yönetebiliyor.

28 Aralık 2015