Lezzetli mutfak, özenli servis

2004’ten bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Klüh Türkiye grubu tamamı %100 Klüh GmBh’a ait toplam 5 şirketten oluşuyor. Klüh Türkiye’nin hizmet başlıkları; Temizlik, Yemek, Özel Güvenlik, Personel Destek, Hastane, Haşere Kontrol ve Bahçe Bakım Hizmetleri…

Türkiye Genel Müdürlüğü İstanbul Tekstilkent’te olan Klüh’ün, Ankara, İzmir, Gebze, Bursa ve Trakya’da bölge ofisleri mevcut.

Etik değerlere bağlı çalışma ve finansal yasalara tamamıyla uyanma prensibinden ödün vermeyen Klüh, çevre bilincine sahip; kullandığı her tür kimyasal malzemede mutlaka uluslararası çevre normlarına uygunluk arıyor ve bu firmalarla çözüm ortaklığı yapıyor.

Yatay ve dikey binalar (plaza, residence, otel, iş merkezi, vb.), fabrika, okul, hastane, lojistik, antrepo, depo, marina, liman, havalimanı, spor tesisi, AVM, site, perakende mağaza, market ve daha birçok alan Klüh Türkiye’nin hizmet kapsamına giriyor…

Klüh, Kolan Hospital Group bünyesinde yer alan Şişli Kolan International’a verdiği kafeterya hizmetlerinde tercihini Arkhe’den yana kullanarak Denge’li işletmeler arasında yerini aldı.

Klüh, Şişli Kolan International ile ilgili maliyet, stok takibi ve reçete işlemlerini rahatlıkla yapıyor. Tüm mali verileri, Z raporları ve ürün detaylarıyla... Stok denetim bacağına veriler gelirken muhasebe gelir mahsupları otomatik oluşuyor. Muhasebeden sevkiyata tekrar evrak girişi yapılması da gerekmiyor. Tüm satış operasyonlarını da Ingenico ile mali onaylı olarak hızlı, kolay ve başarıyla yürüyor. Klüh; yöneticileri nerede olursa olsunlar, Denge’li Raporlar ile işletme operasyonlarıyla ilgili istedikleri detayda anlık bilgi sahibi olabiliyorlar.  

08 Temmuz 2019
Lezzetli mutfak, özenli servis