Keyifli bir mahalle barı kaçamağı; Zeplin

Moda, Bağdat Caddesi ve Bebek’teki şubeleriyle hizmet veren Zeplin Pub, konuklarını renkli içecek alternatifleri ve zengin bir hizmet anlayışıyla ağırlıyor. Kapısından adım atar atmaz mahalle sıcaklığını hissedeceğiniz ve birbirinden harika aperatifleri ile Zeplin Pub, vazgeçilmez mekanlarınız arasında yer alacak. 

Haftanın her günü dolup taşan ve müşterilerini mekan dışında da keyifle ağırlayabilen Zeplin Pub, renkli hizmet anlayışı sayesinde günden güne adından söz ettirmeye devam ediyor. 

İngiltere, Hindistan, Belçika, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, Hollanda ve İrlanda menşeli biraların olduğu geniş yelpazedeki içecekleriyle konuklarının gözdesi adeta! 

Zeplin Pub, tüm şubelerindeki satış süreçlerini Denge Satış Yönetim Sistemi ile yönetmenin gönül rahatlığını yaşıyor. Zeplin Pub, Denge Satış Yönetim Sistemi ile tüm satış süreçlerini yönetirken, Denge Maliyet Yönetim Sistemi ve Denge Merkezi Kontrol Sistemi ile merkez ofislerinden tüm şubelerin koordinasyonunu rahatlıkla sağlamaktalar.

30 Kasım 2016