İstanbul’da kaliteli Jazz’a ve aperatif lezzetlere doyacağınız mekan; Nardis Jazz

Her akşam çıkan farklı gruplarıyla Nardis Jazz, Galata’da hizmet veriyor ve şık ambiyansıyla da içinizi ısıtıyor. Modern ve çağdaş çizgilerle donatılmış, müzik ve müzisyenin öne çıktığı her performansın bir konser ortamında, ancak kulüp rahatlığında bir mekân burası…

Nardis’in müzikal ekseni mainstream jazz; ancak modern jazz, fusion, etnik jazz’a da yer veriliyor, tek bir müzisyen ya da grup yani belirli müzisyenler sahne almıyor. Haftanın bir günü jazz dışı yaratıcı çalışmalara yer veriliyor. Ayda en az bir kere yurt dışından bir solistin lokal ritm section ile konserler verilmesi sağlanıyor. Ayrıca sponsor destekli önemli isimler de Nardis’de sahne alıyorlar. Menüsü ise genel olarak yiyecekten çok içeceğinizin yanına tercih edebileceğiniz leziz aperatiflerden oluşuyor.

Fingerfood tabakları, değişik soslarla servis edilecek bonfile ve tavuk servisleri şahane... Birbirinden farklı soslu spagettilerin yanı sıra salata ve tatlılar ise menüyü süsleyen diğer alternatfilerden. 

Samimi ortamı, nazik personeli, hızlı servis gibi ayrıcalıkların yanı sıra kaliteli performanslara ve birçok özel etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Yepyeni gruplar, çok sevilenler, şahane vokallerle her anlamda sizi mutlu edebilecek hem minimalist hem de çok özel bir işletme Nardis…

Nardis Jazz da, Arkhe’ye güvenerek Denge’li işletmeler arasında yerini aldı. Satış operasyonlarını başarıyla yürütmenin konfor ve güvenini yaşıyor.

 

29 Mart 2019
İstanbul’da kaliteli Jazz’a ve aperatif lezzetlere doyacağınız mekan; Nardis Jazz