İşletmelere Yeni Nesil’den yeni yıl müjdesi!

Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar (YN ÖKC) ile ilgili yeni tebliğ, geçiş mecburiyetinin bitimine 10 gün kala yayınlandı! Düzenleme, işletmelere yeni yıl hediyesi niteliğinde... YN ÖKC muafiyeti genelleştirildi; son dakika telaşı kalktı, doğru tercih için fırsat yaratıldı.

GİB’in, 483 Sıra No’lu 30.09.2017 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan, daha önce bizim de haberini paylaştığımız linkte yer alan tebliğe göre; mükellef grubun en son 31 Aralık 2017’de YN ÖKC’ye geçmesi gerekiyordu. Ancak 21 Aralık 2017 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan 489 Sıra No’lu yeni tebliğ ile bir önceki tebliğde bir kısım firmaya sağlanmış muafiyetler genelleştirildi.

Telaş yok, doğru seçim için zaman çok!
Düzenleme henüz geçiş yapamayan işletmelere yeni yıl hediyesi gibi oldu. Böylece işletmeler son dakika geçiş telaşından kurtulurken, sistemini düzenleyerek geçiş yapmak isteyenlere alternatifleri incelemek, doğru tercihi yapmak için fırsat sağlanmış oldu.

Yoğun ve geniş kapsamlı Ar-ge çalışmalarıyla, sürecin en donanımlı ve öncü firması Arkhe Yazılım Teknolojileri olarak, işletmelerin bu fırsatı iyi değerlendirmelerini öneriyoruz. Zaman ürünleri inceleme ve karşılaştırma zamanı! İşletmenizin başarısında büyük rol oynayan bu kritik seçim için mutlaka adayların yeteneklerini görmeli ve bizzat denemelisiniz.

Yeni tebliği detaylı incelemek için lütfen tıklayınız. 

22 Aralık 2017