İnegöl Ekspres Köfte Arkhe'den Denge Çözümlerini Seçti

Tarihi 1962 yılına dayanan İnegöl Ekspres Köftecisi, Ankara  Cinnah Caddesi'nde açılan ilk işletmesinden sonra 1986 yılında İstanbul Kadıköy’de ikinci şubesini açmış. Kadıköy'deki işletme, kurucu usta Ali Çelik’in oğlu Haluk Bey tarafından  işletilmektedir. Prensiplerine bağlı, baba mesleğini severek yerine getiren Haluk Bey, meslek sırlarını kendinden sonraki kuşaklara öğretmeye devam etmektedir. Sonuçta Ekspress İnegöl Köftecisi, üç jenerasyona yayılan müşteri profili tarafından düzenli olarak ziyaret edilmekte olan nadir işletmelerden biridir.

Zamanın teknoloji zamanı olduğunu bilen Haluk Bey, restoranı için satış otomasyon sistemi kullanmaya karar vermiş. Bu konuda çözüm sağlayan firmalara ne istediğini uzun bir zaman anlatmaya çalışmış ve sonunda vazgeçmiş. Çünkü bu sektöre çözüm sağlayan yerli-yabancı firmalar  bir türlü standart operasyonun dışında çözümler sunamamışlar kendisine. 

ARKHE Yazılım Teknolojileri olarak biz de kendisine çözümlerimizi anlattık ve kendisini uzun uzun dinledik. Nasıl bir sistem kullanmak istediğini anladıktan sonra ürünlerimiz üzerinden özel geliştirmeler yaparak Haluk Beyin istediği operasyonel çözümü sağladık. Böylece İnegöl Ekspres Köftesici şu an hem satışlarını hem de üretimini kolaylıkla takip edebiliyor. 

Yolunuz düşerse, Kadıköy çarşıda rahatlıkla bulabilirsiniz EKSPRESS İNEGÖL KÖFTE’yi... Şimdiden afiyet olsun....

16 Ekim 2013