Gerçeğin peşinde koşan Lezzet Co. Döner, Denge’yi seçti!

Kullandığı her ürünün "gerçek" olanını tercih eden ve geleneksel lezzetleri modern bir felsefeyle sunan Lezzet Co. Döner, zincir olma yolunda Denge ile ilerlemeye karar verdi. 

İlk restoranını Nişantaşı Valikonağı Caddesi’nde açan ve müşterilerini modern dünyanın Fresh Casual (Taze Rahat) anlayışı ile bir lezzet yolculuğuna çıkaran Lezzet Co. Döner, felsefesini yalnızTürkiye’de değil tüm dünyada yaygınlaştırma hedefinde. Tüm ürünlerinde yalnız yerel ve doğal bileşenler kullanan Lezzet Co. Döner, şehir hayatının kargaşası içinde hız, kalite ve doğallıktan ödün vermek istemeyenler için özel lezzetler sunuyor. 

"Fresh Casual Türk Mutfağı" felsefesiyle markalaşmayı ve kısa süre içinde global bir restoran zinciri oluşturmayı hedefleyen Lezzet Co. Döner, Haziran 2015 itibariyle Arkhe ile ilerleme kararı aldı. Tüm şube süreçlerini Denge Konuk Ağırlama Sistemi ile yöneten Lezzet Co. Döner, merkez ofisinde de Denge Merkezi Kontrol Sistemi ve Denge Maliyet Yönetim Sistemi’ni kullanarak tüm şubelerini merkezden rahatlıkla yönetebilecek. 

Restoran operasyonlarında da Denge Satış Yönetim Sistemi’ni tercih eden Lezzet Co.’nun Yemek Sepeti’nden gelen siparişler, Yemek Sepeti entegrasyonu ile otomatik olarak, Satış Yönetim Sistemi’ne aktarılıyor. Denge Çağrı Yönetim Sistemi ile de müşteri aramaları hızlı bir şekilde analiz edilerek, sorunsuz şekilde tüm restoran dışı sipariş yönetimi gerçekleştiriliyor.

15 Aralık 2015