Geleneksel lezzetler arayanlara; İkbal Güneşli

‘Hayata keyif katar.’ sloganıyla self-servis restoranların başarılı markası İkbal Lokantası’nın Güneşli şubesi; lokanta, kahvaltı ve şarküteri hizmetiyle konuklarının sıklıkla tercih ettiği mekânlar arasında yerini aldı.

Kahvaltılardan ev yemeklerine, çorbalardan ızgara çeşitlerine, et ve dönerlerden şarküteri ürünlerine kadar zengin alternatifleriyle ihtiyaç duyulan her şeyi tek çatı altında lezzetleri, sevenleriyle buluşturuyor. Sabah kahvaltıları, öğle yemekleri ve akşam yemekleri için ideal uğrak noktası olan İkbal Güneşli, güler yüzlü ekibi ve hızlı servisi ile konuklarına en iyiyi uygun fiyatlarla sunuyor.

2011 yılından bu yana Arkhe’ye güvenen İkbal, Güneşli Şubesi’nde de Denge ürünlerini kullanıyor. Satış operasyonlarını kesintisiz ve esnek bir şekilde yönetirken, tüm mali veriler, Z raporları ve ürün detaylarıyla birlikte merkeze aktarılıyor. Satışlar da anlık olarak Gelir İdaresi Başkanlığı'na ulaşıyor.

Şubenin stok takibi ve reçete işlemleri rahatlıkla yapılabiliyor. Şube mevcut Denge Satış Terminali, cep telefonu ve tablet üzerinden; ürün siparişi, iade, mal kabul, şubeler arası ürün transferi, hasar, zayi, talep, sayım vb. işlemler yapılabiliyor ve merkeze aktarılabiliyor.

Tüm diğer şubeler gibi İkbal Güneşli de, Denge’nin gelişmiş, parametrik yapısı ve işletmelere özel tasarım imkanıyla, adeta kendine özel geliştirilmiş yazılımı kullanıyor gibi hissediyor.

06 Temmuz 2018