garajistanbul'da denge konuk ağırlama sistemi

Övül Avkıran ve Mustafa Avkıran tarafından, 2005 yılında Galatasaray Otoparkı'nın en alt katı kiralanarak oluşturulan garajistanbul, 2007 yılı başında açılışını gerçekleştirdi. 2013 yılına gelindiğinde, benzersiz teknik imkanları ve altyapısıyla, ev sahipliği yaptığı konser ve sanatsal etkikinliklerle, ismi öne çıkmış bir bağımsız performans merkezine dönüştü.

1000 kişilik katılımcıyı rahatlıkla ağırlayabilen garajistanbul, yürüttüğü bu muazzam operasyonda misafirlerini daha iyi ağırlayabilmek içinDenge Konuk Ağırlama Sistemini seçti. Sabit ve mobil terminallerin kullanıldığı operasyonda, stok takibi ve muhasebe veri aktarımı gibi kurumsal ürünlerimiz de garajistanbul yönetimi için olmazsa olmazlar listesindeydi.  

Tiyatro başta olmak üzere; dans, müzik, edebiyat, festival ve sergi gibi alanlarda etkinlikler gösteren, garajistanbul, yayımladığı "manifesto"'da Bir tasarım kültürü, bir seyir ve seyirci kültürü yaratmanın, ve bunu sürekli kılmanın zamanı geldi" anlayışını savunarak, "kendini yeniye bırak" sloganını kullanıyorlar.

09 Eylül 2013