Etin kebaba dönüştüğü yer

Murat Alioğlu İskender, Büyükçekmece-Mimaroba’da, uzun yılların et deneyimini lezzete dönüştürerek müşterileriyle paylaşıyor.

Geniş ürün yelpazesini oluştururken; et ve et ürünlerinin tedariği, ürünlerin en kaliteli koşullarda saklanması ve işlenmesi konularındaki titizliğiyle öne çıkıyor.

Özel tariflerden oluşan menüsüyle; döner, kebap, fırın ürünleri ve pek çok farklı lezzete sahip işletmenin restoranı, yemekli davet gibi organizasyonlar için 250 kişilik kapasiteye sahip.

Murat Alioğlu İskender de, tüm diğer Denge’li İşletmeler gibi 7 gün 24 saat kesintisiz Arkhe desteğinden faydalanabiliyor.

Tam entegre, kesintisiz ve esnek Denge çözümleriyle; hızlı, tam kontrollü satış operasyonu sağlıyor. Siparişler hiçbir diyaloğa ihtiyaç duyulmaksızın, hızla mutfağa iletiliyor.

Restoran dışı siparişlerini de rahatlıkla yöneten işletme, müşteri memnuniyetinden ödün vermiyor. Kaç yeni müşteri aramış, kaç adet müşteri verdiği sipariş için takip araması yapmış gibi analizleri sağlayabiliyor.

Stok, envanter ve reçete süreçlerinde de başarıyla ilerliyor. Sayım işlemleri kolaylıkla yapılabiliyor, ürünler ve olması gereken stok anlık olarak görüntülenebiliyor.

Murat Alioğlu İskender, kendine özel geliştirilmiş gibi hissettiği Denge Restoran Programı ve özel tasarım imkanına sahip ekranıyla her düzeyde çalışanı tarafından kolaylıkla kullanıyor.

Tüm yönetici ve çalışanlar, Denge Mobil Rapor’la kendi yetkilendirmelerine göre işletmeleri hakkında anlık bilgi sahibi olabiliyor.

13 Ocak 2020
Etin kebaba dönüştüğü yer