Denge Smart; daha hızlı, daha akıllı, daha pratik

Küçük ya da büyük ölçekli, self servis veya alakart fark etmez. Bir işletme sahibiyseniz düşünmeniz gereken çok fazla şey var. Aynı zamanda sektörün dinamikleri sebebiyle yoğun ve hızlı bir tempoda çalışmak kaçınılmaz.

Tam bu noktada… İşletmenizin ihtiyaçlarını sizin kadar iyi anlayıp, hızlı ve sorunsuz bir şekilde cevap verebilen, ihtiyaçlarınızla birlikte hızla değişip yenilenebilen, güvenli ve anlık raporlama sistemiyle sizi her an güncel tutan, üstelik tüm bunları veri güvenliği, zaman ve bütçe tasarrufu sağlayarak gerçekleştiren, pratik kullanımıyla sizin ve çalışanlarınızın hayatını kolaylaştıran bir sisteme sahip olmak istemez misiniz?

Artık tüm bunları ve çok daha fazlasını sizin için, üstelik “mobil” olarak yapabilen; gelişmiş teknolojisiyle çağın hızını yakalamış yepyeni bir sistem var: DENGE SMART

İşte Denge Smart’ın zengin menüsünde işletmeniz için sunduklarından bazıları:

• Denge Smart ile paket yazılım almazsınız. Tam olarak işletmenizin ihtiyaçlarına özel hazırlanmış bir sisteme sahip olursunuz. Böylece kafa karışıklığı yaratacak detayların olmadığı kişiselleştirilebilen bir ara yüze sahip olmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

• En büyüğünden en küçüğüne her türlü işletmeye kendi ihtiyacına göre çözüm sunan Denge Smart’ta yüzlerce farklı özelliği dilediğiniz an, sorunsuz kullanabilmenin rahatlığını yaşarsınız.

• Sektörün dinamiklerine ve çağın hızına yetişmek önemli. İhtiyaçlarınız değişirse sisteminiz de hızla değişip yenilenir ve size aynı hızla uyum sağlar.

• Telefon ve tabletinize kolayca indirip rahatça kullanabilirsiniz. Kurulumu bu kadar basit!

• Yatırım maliyeti yok! Sadece aylık kira ücretiyle; sunucu, yedekleme, güvenlik yatırımı yapmadan, bakım ve servis derdi düşünmeden sadece işinize odaklanabilirsiniz.

• Üstelik, 14 günlük ücretsiz deneme avantajıyla.

Denge Smart! “Bir restoran programında aradığınız her şeyi bulabilme konforuyla…”

 

Tıklayın, Denge Smart’ın hızlı, akıllı, pratik dünyasını takipte kalın!

17 Şubat 2020