Cookshop Samsun Piazza AVM'de Açıldı

Cookshop Tüm şubelerinde Arkhe'den DENGE Konuk Ağırlama Sistemi kullanıyor. Şubelerde tüm satış operasyonlarını Denge Satış Yönetim Sistemi ile yöneten Cookshop; merkez ofiste ise Denge Merkezi Kontrol Sistemi, Maliyet Yönetim Sistemi, Veri Aktarım Sistemi ile kullanıyor.

Timeout İstanbul “En İyi Cafe” ve “En İyi Servis” ödülü sahibi olan ve Magnolia Pudingi İstanbul’un en iyi 101 lezzeti arasında yer alan Cookshop; şimdi Samsun Piazza AVM de. Birbirinden güzel tatlara sahip olan Cookshop’un özel konseptine Samsun’un eşsiz manzarası da eşlik edecek.  Uygun fiyat anlayışı ile şubeleşen, dünya muftağından en sevilenlerin yanısıra bizden tatları da çok özel sunumlarıyla misafirlerine ikram eden Cookshop; food court alanında yaşanan kalabalığın ve yoğunluğun önüne geçerek 1. katta yerini aldı.  Alışveriş yaparken lezzetli bir mola vermek, yaşadığı günün keyfini çıkarmak isteyenler için fark yaratan bir mekan oldu. 

Arkhe Yazılım Teknolojileri olarak Cookshop’un yeni açılan şubesine başarılar ve bol kazançlar diliyor, bizi tercih eden yöneticilerine teşekkür ediyoruz.

21 Nisan 2013