Cookshop Nişantaşı: Dönüşü Muhteşem Oldu

Bir süre önce Nişantaşı City's AVM içindeki şubesini kapatan Cookshop, kısa süreli olarak bölgedeki müdavimlerinde hayal kırıklığı yaratmıştı. Aslında bu kapanış gerçek anlamda bir kapanış değil; sadece stratejik bir yer değişkliğiydi ve dönüşü muhteşem oldu. Cookshop Nişantaşı şubesi Mayıs ayı başında Abdi İpekçi caddesindeki yeni mekanında misafirlerini ağırlamaya başladı. Yeni işletme daha ilk 2-3 haftalık döneminde çok büyük beğeni topladı. 

Basında ve sosyal medyada övgüyle kabul gören işletme, Abdi İpekçi caddesinin yeni vazgeçilmezi olacak gibi gözüküyor. Şimdi Cookshop müdavimleri heyecanla, Bebekte açılacak yeni şubeyi bekliyorlar. İşletme yetkililerinden aldığımız bilgiye göre Bebek şubesinin açılışı Haziran ayı içerisinde gerçekleşecek. 

Cookshop tüm şubelerinde Arkhe'den DENGE Konuk Ağırlama Sistemi kullanıyor. Şubeler tüm satış operasyonlarını Denge Satış Yönetim Sistemi ile yönetiyor. Cookshop merkez Ofis Denge Merkezi Kontrol Sistemi, Maliyet Yönetim Sistemi ve Veri Aktarım Sistemi ile yönetiliyor. Merkez depoda ise Denge Mobil MYS ile tüm stok tedarik, sevkiyat, sayım süreçleri barkotlu olarak yönetiliyor. 

Cookshop yöneticilerini ve ekibini bu başarılı projeyi ortaya koydukları için tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Onların söyledikleri gibi bitirelim: Başarının anahtarı kaliteli ürün, iyi fiyat ve kaliteli hizmettir.

26 Haziran 2012
Cookshop Nişantaşı: Dönüşü Muhteşem Oldu