Coffee Sapiens Kanyon’da

Lezzet anlamında farklı ve kaliteli kahvelere duyulan özlemle doğan Coffee Sapiens, Karaköy dükkân ve Hasköy Kavurma ve Eğitim Atölyesi'nden sonra Kanyon AVM içerisinde yer alan İntema Yaşam şubesiyle de, tüm kahve severleri ağırlamaya devam ediyor.

Kahvenin insanları ve kıtaları birbirine bağlayan bir kültür olduğuna inanan Coffee Sapiens, yeni şubesiyle konuklarını mutlu edecek birçok farklı marka ve aktiviteden yararlanmalarına olanak tanıyor.

​Kahveleri, yeşil çekirdek olarak dünyanın en iyi kahve yetiştiren bölgelerinden temin eden mekân, farklı kavurma teknikleri deneyerek en iyi tadı yakalamaya çalışıyor. En önemlisi kendi özel harmanlarını oluşturarak kahve konusunda benzersiz tatlar yakalamayı amaç ediniyor.

​Single Origin, Belgian Royal Coffee Maker, Rwanda Mahembe Lot 84, Hario Drip, Hario Siphon, Aero Press, Blend Mutation, Blend Evolution, Blend DNA gibi yenilikçi yöntemlerle hazırlanan kahvelerin yanı sıra soğuk demleme tekniğiyle damıtılarak oluşturulan Cold Brew gibi özel kahveleri ise kahve severlerin gönlünde taht kuruyor.

​​Coffee Sapiens Kanyon da Arkhe’ye güvendi. Satış operasyonlarını başarıyla yürütmenin konfor ve güvenini yaşıyor. 

04 Mart 2019
Coffee Sapiens Kanyon’da