Cihangir’deki saklı bahçe

2019 yazında, eskiden White Mill Cihangir’in olduğu yerde, Oğulcan Engin tarafından açılan Emily’s Garden’dayız… İşletme, Milano bahçelerinden ilham alınarak tasarlanan mimarisiyle, doğayla iç içe ve sıcacık bir ortama sahip. Diğer Cihangir mekanlardan en büyük farkının, bilmeyenlerin karşılaşmayı hiç beklemediği gizli bahçesiyle misafirlerine sunduğu huzurlu atmosferi olduğunu söyleyebiliriz.

Doğal güzelliğine ek olarak, mekanın genelinde kullanılan neon ışıklı heykeller, bahçesinde ışıklarla süslenmiş ağaçlarla birlikte şehrin karmaşasından bir anda sırılıp büyülü bir ortam hissi yaratıyor. Alt katta girişte mutfak, üst katta ise barla karşılıyor misafirlerini.

Emily’s Garden, dekorasyonundan menüsüne, günün her saati için mükemmel bir seçim ve iyi bir buluşma mekanı. Rahat ve alternatifli bir oturma düzenine sahip. Kahvaltından gün boyu sıcak soğuk içeceklere, herkese hitap eden İtalyan ağırlıklı Akdeniz mutfağından oluşan ana yemek ve atıştırmalıklara, imza kokteyllere hatta DJ performanslarına, müdavimlerine bir başka mekana gitme ihtiyacı hissettirmiyor.

Denge restoran programı ile hızlı ve pratik satış operasyonuna sahip olan Emily’s Garden; aynı zamanda stok, envanter ve reçete süreçlerini de Denge stok programı üzerinden yönetiyor. Denge Mobil Rapor sayesinde her an satış verilerine istedikleri yerde cep telefonlarından ulaşabiliyorlar. Denge restoran otomasyon sistemi gelişmiş altyapısıyla ve detaylı yetkilendirmeleri ile herkese yetkisi kadar bilgiye ve rapora ulaşma imkanı sunarak güvenli ve kontrollü bilgi akışı sağlar.

27 Haziran 2020
Cihangir’deki saklı bahçe