Burak Özçivit Bali Bey Döner'i Açtı

Muhteşem Yüzyıl'da Malkoçoğlu Bali Bey'i canlandıran şimdilerde ise Çalıkuşu dizisiyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Burak Özçivit Bali Bey Döner'i açtı. 

Ticarete atılmaya karar veren  ünlü oyuncu, aile geleneğini bozmayarak yeni bir döner-iskender restaurantı açmayı uzun süredir planlıyormuş. Bu girişimini hem dedesine hem de babasına vefa borcu olarak tanımlayan Burak Özçivit, bu işe ailecek devam edeceklerini belirtiyor. İşletmenin başında Burak Özçivit'in babası olan döner ustası Bülent Özçivit var. Ünlü oyuncu babasının 50’li yıllardan beri Kadıköy’deki dönerci dükkânında esnaflık yaptığını belirtiyor. Kendisi de çekimlerden arta kalan vaktinde işletme de işinin başında yer alıyor. İşletme açılalı henüz bir hafta olmasına rağmen çok büyük bir ilgi görüyor. 

Bali Bey Döner işletmesinde satış operasyonu DengeKonuk Ağırlama Sistemi ile yönetiliyor. Çok yoğun olan öğlen servisi ilk günden beri sistemle yürüyor. Bülent Özçivit yılların esnafı ve ilk defa pos sistemi kullanmaya karar vermiş. Bu yoğunluğun manuel yöntemlerle içinden çıkmak mümkün değil diyerek arayışa girmişler. Arkhe Ailesi olarak kendilerine bu yeni girişimlerinde başarılar diliyoruz. 

Burak Özçivit, Kanyon AVM yanında açılan bu ilk şubeden sonra ikinci şubeyi Trump Towers'da açmayı planlıyor. İşletme aynı anda 250 kişiye hizmet verebiliyor. Favoriler, iskender kebap, döner ve künefe. 

28 Aralık 2013