Bir başarı öyküsü: Hacı Sayid, Denge’li ve yeni nesil yazar kasalı

Hacı Sayid Pastaneleri; detaylı analiz, karşılaştırma çalışmaları ve yoğun sunumlarımız sonunda, 10 yıldır kullandığı sistemleri değiştirme kararı aldı; merkez ofis, fabrika ve 43 işletmesiyle Denge'li işletmeler arasına katıldı!

Denge çözümlerinin tercih edilmesinin “1 numaralı” nedeni; Arkhe’nin son yıllarda Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar (YN ÖKC) konusunda yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarının öneminin, Hacı Sayid yönetimi tarafından net olarak anlaşılmasıdır.

İşletmelerin makine parkını neredeyse hiç değiştirmeden, yeni teknolojiye taşıyabilmiş olmamız ise başarımızın büyüklüğünün en önemli göstergesidir. Proje, Arkhe ekibinin YN ÖKC sistemini, kısıtlı donanım altyapısına rağmen sağlıklı çalıştırabileceğini görmesi ve deneyimlemesi açısından da ayrı bir değere sahiptir.

Hacı Sayid Pastaneleri, merkez ofis ve fabrikası neredeyse tüm Denge ürünlerini kullanılıyor. Merkezi yapıya bağlı şubelerin,satış ve stok verileri anlık olarak merkeze ulaşıyor. Tüm mali veriler, Z raporları ve ürün detaylarıyla birlikte merkeze aktarılıyor. Böylece hem stok denetim bacağına veriler geliyor hem de muhasebe gelir mahsupları otomatik oluşuyor. Muhasebeden sevkiyata evrak giriş dönemi bitiyor, kontrol dönemi başlıyor.

Projenin henüz hayata geçmek üzere olan üretim ve sevkiyat operasyonu için Hacı Sayid ve Arkhe ekipleri yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.Yeni teknolojik ürünlerimiz sayesinde stok operasyonunda platform bağımsız (pc, tablet, akıllı telefon vb.) çözümlerle datayı anında kayıt altına alarak, düzenli veri akışı sağlanıyor. İşletmelerin sipariş girişi, özel sipariş, sayım, transfer, satınalma talepleri gibi tüm operasyonel ihtiyaçları tek sistemde gerçekleşiyor.

Denge ürünlerinin gelişmiş, parametrik yapısı, işletmelere özel tasarım imkanı sağladığından,işletmeler adeta kendilerine özel geliştirilmiş yazılımı kullanıyor gibi hissediyorlar.

Uzman sistem altyapısı sunan Denge çözümlerinin Hacı Sayid’e sağladığı avantajlar saymakla bitmez. Bu yoğun ama çok başarılı çalışma için bize destek veren tüm Hacı Sayid Ailesi’ne, işin başlangıcından bu yana çalışma disiplinini hiç kaybetmeyen Arkhe ekibine ve özetle projeye inanan herkese teşekkür ederiz.

12 Aralık 2017