Bi Nevi Deli’nin besinleri de şubeler de Denge’de

Besin değeri en yüksek seviyede korunan lezzetleriyle Bi Nevi Deli, şubelerini Denge Konuk Ağırlama Sistemi ile yönetmeye başladı. 

İlk olarak Karaköy’de kapılarını açan, şimdilerde ise Etiler’deki yeni şubesiyle adından söz ettiren Bi Nevi Deli, tüm satış operasyonundaArkhe ile çalışma kararı aldı. 

Bi Nevi Deli, besin değerlerinin en yüksek seviyede korunduğu, işlenmemiş ve mümkün olan en az şekilde işlenmiş ürünlerle oluşturulmuş bitkisel bazlı beslenmeyi benimseyen mutfağı ile fark yaratıyor. Kabak makarnasından, pancar burgere ve özel salatalarına; çiğ, glütensiz ve diyet ağırlıklı zengin bir menüye sahipBi Nevi Deli, özellikle Pazar günleri düzenlediği brunchlarında, misafirlerini tofu menemeni, vegan peynirleri gibi lezzetlerle karşılıyor. 

Sağlıklı besinleri en lezzetli şekilde sunan Bi Nevi Deli, zengin menüsü profesyonel kadrosu, modern cihazları ve şık dekorasyonu ile müşterilerine mükemmel hizmet sunmayı hedefliyor. Restoran operasyonlarını Denge Konuk Ağırlama Sistemi ile restoran dışı siparişlerini ise Denge Çağrı Yönetim Sistemi ile rahatlıkla yönetiyor ve müşteri memnuniyetinden ödün vermiyor. 

16 Mayıs 2016