Beef&Chicken Restoranın seçimi Arkhe'den Denge

İlk şubesi 2010 yılında Bakırköy Capacity'de açılarak konuk ağırlama sektörüne giriş yapan Beef&Chicken, günümüzde Ataköy, Bahçeşehir, Halkalı ve İstwest şubeleriyle müşterilerine hizmet veriyor. Sıra dışı lezzetleri ile müşterilerini buluşturmaya devam eden Beef&chicken ekibi, Arkhe'den DENGE öncesinde iki farklı restoran programı ile çalışmış. Fakat hiç birinden ihtiyaçlarının tam karşılığını alamamış. 

İki yıldır Arkhe çözümleri ile çalışan Beef&Chicken ekibi, restoran operasyonlarını Denge restoran otomasyon programı ile rahatlıkla yönetebiliyorlar. Yemek sepeti entegrasyonu ile yemek sepetinden gelen siparişlerin otomatik restoran programına düşürülmesi,  paket servis ve  çağrı yönetim sistemi modüllerimizle de tüm restoran dışı sipariş yönetimini rahatlıkla yerine getiriyorlar.  

Şık dekoru, avrupai ambiansı, yerel damak zevkine son derece uygun menüleri, her detaya dikkat eden özgün ve özenli servis anlayışıyla Beef&Chicken ekibini tebrik ediyor ve başarılı projelerinin devamını bekliyoruz. 
 

05 Mayıs 2014