Bebek’in en sevilen mekanlarından biri Celery bizimle

Neşeli ve sıcak ambiyansında, başta İtalya olmak üzere dünya mutfağından yemekleri, özgün yorumlarıyla müşterilerine sunan Celery bu ayki konuğumuz…

Celery için iştah açan bir menü hazırlayan iki şef, Arda Önay ve Merve Çolak işin başındalar…“Casual fine dining” konseptinde, samimi ve davetkâr bir şef restoranında, yeni lezzet deneyimleri yaşayacağınız bir adres olduğunu vurguluyorlar. “Dünya ve dolayısı ile gastronomi artık samimi ve daha doğal bir yaklaşım odağında gidiyor; dolayısı ile şef restoranları da artık mesafeli ve abartılı duruşlarını daha sıcak bir tavırla güncelliyorlar. Bununla beraber ikimiz de kendi hayatımızda nasıl samimi ve doğalsak gelen müşterimize aynı sıcaklığı yaşatmak istiyoruz .“ şeklinde ifade ediyorlar.

6 etaplı bir menüsü var, İtalyan lezzetleri ağırlıklı olsa da Kuzey Avrupa ve Uzak Doğu esintilerinden de izler taşıyor. Yaklaşık 360 malzeme kullanarak Arda Önay oluşturmuş menüyü. Malzemelerin tamamına yakını Türk üreticilerden temin ediliyormuş. Mevsimselliğe önem veriliyor.

Celery, işletmesini tam entegre, kesintisiz ve esnek Denge çözümleriyle yönetiyor. Denge Satış Yönetim Sistemi'yle, hızlı, tam kontrollü satış operasyonu sağlayarak işletmesine güç katıyor. Siparişleri hızlı bir şekilde mutfağa iletirken kolaylıkla takip edebiliyor.

Denge Maliyet Yönetim Sistemi’yle de; satış, stok, envanter ve reçete süreçlerinde sorunsuz bir operasyon sağlıyor. Sayım işlemlerinde ürünlerini ve olması gereken stoğunu anlık olarak görebiliyor, aynı ürünün kaç kez ne kadar miktarlarda sayıldığı gibi pratik sayım avantajlarını çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Arkhe’ye güvenerek, Denge’li İşletmeler arasına katılan Celery’nin çalışanları; gelişmiş, parametrik yapısı ve işletmelere özel tasarım imkanıyla, kendilerine özel geliştirilmiş yazılımı kullanıyor gibi hissediyorlar.

Celery yöneticileri de, Denge Mobil Rapor ile nerede olursa olsunlar; şube, tarih veya yiyecek-içecek bazında bilgi sahibi olabiliyor.

11 Eylül 2019
Bebek’in en sevilen mekanlarından biri Celery bizimle