Bakırköy’e bir Cookshop yetmedi, ikincisi açıldı

Daha iyiyi, en yeniyi, çok lezzetliyi bulmak için çabalayan..."Cookshop’ın yeni şubesi Capacity’de açıldı. Capacity Cookshop da tüm Cookshop’lar gibi Denge’li... 

Sahip olduğu ödüller arasında Timeout’un "En İyi 101 Lezzet" ve "En İyi Servis" ödülü de bulunan Cookshop, tüm diğer şubelerinde olduğu gibi, yeni şubesi Bakırköy Capacity şubesinde de tüm operasyonlarını Denge Konuk Ağırlama Sistemi ile yönetme kararı aldı. 

Zengin menüsü, modern cihazları, şık ve eğlenceli dekorasyonu ileCookshop, hazırladıkları özel lezzetlerle, misafirlerine her zaman farklı bir mutluluk hissi yaşatarak onların gözdesi olmaya devam ediyor. Hijyenik çalışma ortamlarında profesyonel kadrosunun hazırladığı yeni lezzetleri misafirleriyle paylaşıp, mutlaka önerilerini alan Cookshop, "Çünkü burası bizim olduğu kadar misafirlerimizin de evi…" felsefesiyle ilerliyor. 

Şubelerindeki satış süreçlerini Denge Satış Yönetim Sistemi ile yöneten Cookshop; merkez ofislerinde de Denge Maliyet Yönetim Sistemi ile tüm stok, reçete ve envanter süreçlerini kolaylıkla yönetiyor. Denge Merkezi Kontrol Sistemi ile de tüm şube verilerini merkezlerinden rahatlıkla izleyebiliyor. 

19 Şubat 2016