3. Nesil Kahve Durağı; Art of Coffee

Bebek'te Yuvam Pasajı’nın içinde yer alan Art of Coffee, 3. nesil kahveci olarak anılıyor ve kahve tutkunlarının mutlaka uğraması gereken mekânların başında geliyor. Çeşitli kahve aromaları, ün salmış tostları, salata çeşitleri, ev yapımı enfes kekleri ve tuzlu atıştırmalıklarıyla her gidişinizde farklı lezzetler deneme şansı bulabileceğiniz enfes bir lezzet durağı…

Sessiz, sakin ve huzur veren atmosferiyle kafa dinlemek isteyenlere keyifli anlar yaşatıyor. Burada çınar ağacının hemen gölgesinde oturarak müzik eşliğinde kahvaltınızı yapabilir, akşamüstü kahvenizi yudumlarken kitabınızı okuyabilir ya da akşam 5 çayında seçeceğiniz leziz atıştırmalıkların yanına sevdiklerinizle özel sohbetlerinizi de ekleyerek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Art of Coffee de, tercihini Arkhe’den yana kullanarak, Denge’li işletmeler arasında yerini aldı. Yemek Sepeti’nden gelen siparişler, Denge Yemek Sepeti Entegrasyonu sayesinde otomatik olarak Denge Satış Yönetim Sistemi’ne aktarılıyor. Zaman kaybı ve ekstra iş yükü yaşamadan, tüm satış operasyonlarını hızlı, kolay ve kontrollü yürütmenin konforunu yaşıyor. 

30 Temmuz 2018