ComoSense

İşte müşteri mutluluğu ve işletme kazancı için buluşan ve mükemmel şekilde çalışan ComoSense & Denge ikilisi...

Müşteri tecrübesini kişiselleştirmeyi sağlayan; işletmenize özel mobil app, sadakat kulübü, CRM ve raporlama araçlarını içeren kusursuz altyapısıyla; ComoSense Müşteri Yönetim Platformu... Ve ComoSense'in tüm avantajlarından tam anlamıyla faydalanabilmenize olanak veren üstün teknolojisiyle; Denge...

ComoSense'le belirlediğiniz hedef kitleye özel kampanyalar oluşturabilir, dilerseniz onları hediyelerle şaşırtabilirsiniz. Puan biriktirmeden, özel indirim ve çekilişlere, işletmenize özel sadakat programları ile müşterilerinizi hem teşvik hem de mutlu edebilirsiniz. Siz sadece kurgunuzu yaratın, bırakın otomatik işlesin! Mobil uygulamanızla markanızın tüm avantajları müşterilerinizin cebinde... Üstelik SMS, e-posta ve QR kodlar gibi çok kanallı iletişim desteğiyle... Müşterilerinizin ne istediğini görüp, satışı artırmaya yönelik iş kararlarının doğru adresi ComoSense, tam performansın ise Denge... Neden mi?

Örneğin; Denge'yle müşterinizi ister telefon veya kart, isterseniz geçici kod numarası ile tanıyabilir, işlem başında karar vermek zorunda kalmazsınız. Pratik ve akıllı Denge, henüz giriş anında hangisiyle işlem yaptığınızı anlar, operasyonu hızla tamamlamanızı sağlar. Entegrasyonunuz Denge değilse; önce tercih yapmak, değişiklik halindeyse başa dönmek zorunda kalırsınız. Örnekler çok, sonuç aynı; müşteri mutsuzluğu, zaman ve motivasyon kaybı...

Gelin, uyumla çalışan ComoSense & Denge birlikteliğini seçin, kusursuz çalışan bir altyapıyla, müşterilerinizin müdavimlere dönüşmesini izleyin!

Fırsat paket!
Müşterilerinizi mutlu etmek artık daha kolay… Doğum günlerinde ödüller, kişisel mesajlarla sakin gün ve saatlerinizde işletmenize davet, sizi unutanları geri kazanmak için fırsatlar... Yeni Como Sense Basic Müşteri Sadakati ve Pazarlama Paketi’nde çok daha fazlası var! Detaylı bilgi için lütfen bilgi için lütfen tıklayın, bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

ComoSense